ul.11-go Pułku Ułanów Legionowych 26
06-400 Ciechanów
tel./fax (23)672 15 01
e-mail: optyk@andrzejbayer.pl
e-mail: bayer@ciechanow.pl

[Rozmiar: 227 bajtów]
O Firmie

Zakład Optyczny istnieje w Ciechanowie  od 1977 roku. Był to  pierwszy w mieście zakład  prywatny w dziedzinie optyki okularowej. Jego założycielem jest Andrzej Bayer wywodzący się z wielopokoleniowej rodziny optyków. Od 1987 roku w zakładzie optycznym pracuje z żoną Teresą również posiadającą dyplom  mistrzowski - optyk okularowy. Pierwotnie firma mieściła się w wynajętym lokalu  przy ulicy Warszawskiej 17.

W 1992 zakład został przeniesiony do własnego lokalu w pawilonie Optymista przy ulicy Pułtuskiej 20c, gdzie utworzono również gabinet okulistyczny. Zakład stopniowo był wyposażany w nowoczesne maszyny, urządzenia i specjalistyczne przyrządy okulistyczne, dzięki którym prace wykonywane są precyzyjniej i bardziej estetyczne.

Permanentnie właściciele podnoszą kwalifikacje własne i pracowników.

W 2004 roku w wybudowanym własnym budynku wolnostojącym przy ulicy 11-go Pułku Ułanów Legionowych 26  został otwarty nowy zakład optyczny z gabinetem okulistycznym wyposażony w bardzo nowoczesne urządzenia optyczne i okulistyczne. W gabinecie okulistycznym przyjmowani są pacjenci w ramach kontraktu z NFZ. W swojej bogatej ofercie soczewek  i opraw okularowych renomowanych firm krajowych i zagranicznych zakład posiada pomoce optyczne dla osób słabo widzących.

Firma jest członkiem Mazowieckiej Izby Gospodarczej oraz Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Ciechanowie.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliœmy w Polityce Prywatności.