ul.11-go Pułku Ułanów Legionowych 26
06-400 Ciechanów
tel./fax (23)672 15 01
e-mail: optyk@andrzejbayer.pl
e-mail: bayer@ciechanow.pl

[Rozmiar: 227 bajtów]
Warsztat - szlifiernia

PRACOWNIA  OPTYCZNA
Wyposażona jest w specjalistyczne nowoczesne urządzenia pozwalające nam na wykonanie wszystkich typów okularów ( opraw pełnych, bezobwódkowych tzw. patentów, czy montowanych z użyciem żyłki nylonowej.
Najnowszej generacji bezszablonowy automat szlifierski  Nidek ME 1000 Design + jest sercem warsztatu optycznego.
Nowoczesne elektroniczne urządzenia pomiarowe i pozostałe obrabiarki i narzędzia pozwalają nam na wykonywanie okularów wysokim standardzie technologicznym i estetycznym.


Krótka charakterystyka automatu szlifierskiego.
ME 1000 Design+ to najnowocześniejszy spośród automatów NIDEK - zaprojektuje i wykona prace, które spełnią oczekiwania klientów nawet o szczególnie wyrafinowanych gustach. Jako jedyny z dostępnych
automatów: Pozwala na projektowanie własnych wzorów
do opraw bezramkowych (na patent). Posiada edytor funkcji
wiercenia (z różnorodnymi wariantami otworów). Jest wyposażony w edytor kształtów umożliwiający wyszukaną stylizację szlifowanej powierzchni (wraz z funkcją specjalnego "szlifu jubilerskiego"). Daje możliwość położenia rowka na wybranym fragmencie ze zmiennymi wartościami głębokości i szerokości. Dzięki przystępnemu i wyjątkowo czytelnemu menu pozwala na obsługę wszystkich funkcji w niezwykle sprawny i prosty sposób. Wielofunkcyjny automat bezszablonowy to wszechstronne urządzenie, które pozwala wykonać każdy rodzaj obróbki soczewek okularowych, w tym mineralnych, CR39, z polikarbonatu, trivexu i akrylu.

  Na wszystkie okulary wykonane w naszym warsztacie udzielamy gwarancji. Na miejscu wykonywane są drobne naprawy i dopasowywanie okularów.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliœmy w Polityce Prywatności.