ul.11-go Pułku Ułanów Legionowych 26
06-400 Ciechanów
tel./fax (23)672 15 01
e-mail: optyk@andrzejbayer.pl
e-mail: bayer@ciechanow.pl

[Rozmiar: 227 bajtów]
Świadczenia NFZ

Nasza Firma jest świadczeniodawcą Narodowego Funduszu Zdrowia - refundujemy potwierdzone przez NFZ recepty na soczewki korekcyjne oraz pomoce dla słabowidzących.

Otrzymanie i potwierdznie recepty na okulary korekcyjne wymaga dopełnienia kilku procedur. Aby otrzymać refundację należy:

1. Udać się do lekarza okulisty, który ma podpisaną umowę z NFZ na wystawianie refundowanych recept na okulary korekcyjne w celu uzyskania zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne będące przedmiotami ortopedycznymi i środki pomocnicze.

2. Zalecenie musi zawierać:

Dane te wpisuje uprawnione praktyka lekarska lub NZOZ. Zlecenie musi być opatrzone czytelną pieczątką i podpisem lekarza oraz czytelną pieczątką jednostki zlecającej wraz z numerem umowy.

3. Zlecenie musi zostać potwierdzone przez referenta NFZ. W przypadku Ciechanowa odbywa się to w delegaturze NFZ w Ciechanowie przy ul. 17 Stycznia 7 w pokoju 435.

4. Z potwierdzonym zleceniem należy udać się do optyka będącego świadczeniodawcą NFZ w zakresie zaopatrywania w okulistyczne środki pomocnicze. Nasz Zakład Optyczny ma podpisaną umowę z NFZ w tym zakresie.

5. Po otrzymaniu potwierdzonego zlecenia odliczamy kwotę refundacji od kosztów wykonania okularów korekcyjnych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliœmy w Polityce Prywatności.